Hakkımızda

Bore Kanada, merkezi Ankara’da bulunan 15 yıllık tecrübesi, genç ve dinamik yapısı ile sondaj ekipmanları, sondaj kimyasalları ve test ekipmanları çözümleri üzerine kurulmuş rekabetçi ve yenilikçi bir oluşumdur.
 
Bugünkü sondaj makinalarının çalışma prensibini, mühendislik kabiliyetimiz ve uzman ekibimizin saha deneyimleri ile harmanlayarak, ihtiyaçlarınıza ve çözümlerinize odaklanıyoruz. Mevcut problemlerinizin giderilmesi konusunda şirketimizin temel prensibi olan sürekli gelişim faaliyetlerini yürüterek yurt içi ve yurt dışında alınan eğitim ve araştırmalar ile çalışanlarımızı destekliyor, liyakat esaslı işe alım süreçlerimiz ile  ‘’daimî iyi iletişim sağlayacak çalışan hizmeti’’ sunuyoruz.
 
Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Kanada menşeili güçlü markamız MBI Global ile  sondaj ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılayan ve yüksek performansı garanti eden eksiksiz bir ürün yelpazesi ile yanınızdayız. 
 
7gün 24 saat depomuzda hazır bekleyen ürünlerimiz ve bir telefon ile Türkiye’nin her yerine sağlayabileceğimiz hizmet ağımız ile biz buradayız.